eu3eu2eu1

Naše atletičarke Ida Šimunčić i Veronika Drljačić, obranile su naslove hrvatskih prvakinja na pojedinačnom državnom seniorskom prvenstvu u Karlovcu.

290498260 1670366663334764 8942181925265757360 n

Ida je u subotu osvojila srebrnu kolajnu na 100 metara prepone, a u nedjelju je dotrčala do zlatnog odličja u svojoj disciplini, 400 metara prepone, u kojoj je višestruka prvakinja Hrvatske. Idi je to peti uzastopni naslov prvakinje na 400 metara prepone. Istrčala je dionicu za 1:00,29.

Veronika je, pak, objedinila naslove na 400 i 200 metara. U subotu je bila zlatna na 400, a u nedjelju zlatna na 200 metara s postignućem 24,08 sekundi. Veronika je, također, višestruka prvakinja u tim disciplinama, točnije četvrti put zaredom osvojila je naslov hrvatske prvakinje.

Hrvoje Kašik osvojio je šesto mjesto u utrci na 200 metara istrčavši dionicu za 22,92 sekunde.

Njihov trener je Dragutin Palčić. (foto: D. Palčić)